
Комплект гальмівних колодок MEYLE 025 240 9817/PD
2 276,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: 025 240 9817/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) VW Touareg 02- (Brembo)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 025 240 9817/PD |
| Ширина | 131.8 мм |
| Висота | 77.2 мм |
| Товщина | 17.1 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Leon, Touareg, TT, A3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 276,66 ₴




