Купуючи запчастини у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію для вашого автомобіля.
Ми розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні деталі, щоб забезпечити надійну роботу вашого транспортного засобу та продовжити термін його служби. Тому пропонуємо лише перевірені, оригінальні запчастини, які відповідають найвищим стандартам виробників. Обирайте якість та надійність – обирайте нас!
- Назва деталі - Диск гальмівний (передній) Renault Trafic/Opel Vivaro/Nissan Primastar 01- (305x28)
- Виробник - Meyle
- Артикул - 615 521 0014
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 615 521 0014 |
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Висота | 49.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 118 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 963,74 ₴








