Підшипник маточини (передньої) Ford Transit 06- (45х78х57)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 714 650 0016 |
| Місце встановлення | Передній |
| Конструктивні особливості | З кріпильними матеріалами |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Тип підшипника | Конічний кочення |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 208,91 ₴





