Купуючи запчастини у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію для вашого автомобіля.
Ми розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні деталі, щоб забезпечити надійну роботу вашого транспортного засобу та продовжити термін його служби. Тому пропонуємо лише перевірені, оригінальні запчастини, які відповідають найвищим стандартам виробників. Обирайте якість та надійність – обирайте нас!
- Назва деталі - Колодки гальмівні (передні) Kia Sportage/Carens III/Optima 04- (Mando)
- Виробник - Zimmermann
- Артикул - 24501.170.1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24501.170.1 |
| Виробник | Zimmermann |
| Стан | Новий |
| Ширина | 138 мм |
| Висота | 61 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, Sportage, Carens |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 077,77 ₴







