
Комплект гальмівних колодок ZIMMERMANN 29192.210.1
2 283 ₴
- Готово до відправки
- Код: 29192.210.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB Sprinter (906) /Vito (W639) (Brembo)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 29192.210.1 |
| Виробник | Zimmermann |
| Стан | Новий |
| Ширина | 163 мм |
| Висота | 67 мм |
| Товщина | 21 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Viano, V-Class, Crafter, Vito, Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 283 ₴





