Купуючи запчастини у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію для вашого автомобіля.
Ми розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні деталі, щоб забезпечити надійну роботу вашого транспортного засобу та продовжити термін його служби. Тому пропонуємо лише перевірені, оригінальні запчастини, які відповідають найвищим стандартам виробників. Обирайте якість та надійність – обирайте нас!
- Назва деталі - Радіатор інтеркулера Fiat Ducato 2.0-2.3D 06-
- Виробник - NRF
- Артикул - 309034
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 309034 |
| Довжина ядра радіатора | 735 мм |
| Ширина ядра радіатора | 112 мм |
| Глибина ядра радіатора | 80 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 863,93 ₴









