
Радіатор охолодження MB Sprinter 2.2-2.7CDI 00-06, NRF 55348
7 765,89 ₴
- Готово до відправки
- Код: 55348
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Купуючи запчастини у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію для вашого автомобіля.
Ми розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні деталі, щоб забезпечити надійну роботу вашого транспортного засобу та продовжити термін його служби. Тому пропонуємо лише перевірені, оригінальні запчастини, які відповідають найвищим стандартам виробників. Обирайте якість та надійність – обирайте нас!
- Назва деталі - Радіатор охолодження MB Sprinter 2.2-2.7CDI 00-06
- Виробник - NRF
- Артикул - 55348
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 55348 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 409 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 765,89 ₴



