
Колодки гальмівні (задні) Opel Frontera/Monterey/Isuzu Trooper 92-04, ICER 140991
714,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 140991
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Купуючи запчастини у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію для вашого автомобіля.
Ми розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні деталі, щоб забезпечити надійну роботу вашого транспортного засобу та продовжити термін його служби. Тому пропонуємо лише перевірені, оригінальні запчастини, які відповідають найвищим стандартам виробників. Обирайте якість та надійність – обирайте нас!
- Назва деталі - Колодки гальмівні (задні) Opel Frontera/Monterey/Isuzu Trooper 92-04
- Виробник - Icer
- Артикул - 140991
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 140991 |
| Виробник | Icer |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 109.6 мм |
| Висота | 42.9 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Great Wall, Opel, Isuzu |
| Сумісність з моделлю | Frontera, D-Max, Monterey, Trooper, Wingle 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Frontera, Monterey, Trooper |
| Марка | Opel, Isuzu |
| Сумісність із маркою | Opel, Isuzu |
| Сумісність із моделлю | Frontera, Monterey, Trooper |
Інформація для замовлення
- Ціна: 714,60 ₴




