
Фільтр повітряний Ford Ranger 2.5D/TD 99-06/ Mitsubishi Galant VIII/Space Runner 2.0-2.5 96-04, MANN-FILTER C 25 128
795,11 ₴
- В наявності
- Код: C 25 128
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Ranger 2.5D/TD 99-06/ Mitsubishi Galant VIII/Space Runner 2.0-2.5 96-04, MANN-FILTER C 25 128. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 25 128
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 25 128 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — RANGER (ER, EQ) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 78 л.с. | 1999–2002 |
| 2.5 D 4x4 78 л.с. | 1999–2002 |
| 2.5 TD 84 л.с. | 2002–2006 |
| 2.5 TD 4x4 109 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TD 4x4 84 л.с. | 2002–2006 |
| 2.5 TDdi 117 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDdi 4x4 117 л.с. | 2002–2005 |
| MAZDA — BOUNTY (UN) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 8V 4WD 92 л.с. | 1999–н.в. |
| 2.5 D 78 л.с. | 1999–н.в. |
| 2.5 D 84 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 D 4WD 78 л.с. | 1999–н.в. |
| 2.5 D 4WD 84 л.с. | 2002–н.в. |
| MITSUBISHI — ASPIRE VI (EA_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EA2A) 136 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 (EA2A) 133 л.с. | 2000–2004 |
| 2.4 GDI (EA3A) 150 л.с. | 1999–2000 |
| 2.4 GDI (EA3A) 144 л.с. | 2000–2004 |
| 2.5 V6 24V (EA5A) 163 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 V6 24V (EA5A) 160 л.с. | 2000–2004 |
| MITSUBISHI — GALANT Mk VI универсал (EA_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EA2W) 136 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 (EA2W) 133 л.с. | 2000–2003 |
| 2.4 GDI (EA3W) 150 л.с. | 1999–2003 |
| 2.4 GDI (EA3W) 144 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 V6 24V (EA5W) 163 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 V6 24V (EA5W) 160 л.с. | 2000–2003 |
| MITSUBISHI — NIMBUS (N9_W, N8_W) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 GDI 133 л.с. | 1998–2004 |
| 2.4 GDI 150 л.с. | 1998–2004 |
| 2.4 GDI 147 л.с. | 2000–2004 |
| 2.4 GDI 4WD 150 л.с. | 1998–2004 |
| 2.4 GDI 4WD 147 л.с. | 2000–2004 |
| MITSUBISHI — SPACE RUNNER (N6_W) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 136 л.с. | 1999–2002 |
| 2.0 133 л.с. | 2000–2002 |
| 2.4 GDI 147 л.с. | 1999–2002 |
| 2.4 GDI 150 л.с. | 1999–2002 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 25 128 |
| Виробник | Mann Filter |
| Кросс-номери | 0396-6603, 121-04030, 121-11071, 121-12054, 1213 440, 1512-2711, 1667444480, 16829, 16829/1, 20-03-383, 20383, XR 529773, XR 266849, XM3J 9601 AA, XM34 9601 AA, W L81-13-Z40T, W L81-13-Z40 TT, W L81-13Z40, MR 529773, MR 323075, MR 266849, LX 929, F 026 400 165, CAF100829P |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 248 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Висота | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Space Wagon, Space Runner, Ranger, Galant |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795,11 ₴




