Топ

Фільтр повітряний Chevrolet Captiva/Opel Antara 2.0CDTi/2.4/3.2 V6 06-, MANN-FILTER C 29 008
686,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 29 008
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Chevrolet Captiva/Opel Antara 2.0CDTi/2.4/3.2 V6 06-, MANN-FILTER C 29 008. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 29 008
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 29 008 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — CAPTIVA (C100, C140) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D 4WD 126 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 D 4WD 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 4WD 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 LPG 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 LPG 4WD 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 4WD 230 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — ANTARA (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 127 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CDTI 127 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 141 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 4x4 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 LPG 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 LPG 4x4 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.2 V6 227 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 29 008 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 108743, 121-20090, 121-20090G, 1500491, 1512-2610, 153071760466, 1613722180, 1718311, 180021610, 18363, 18363, 20-0W-W08, 207 482, 20W08, 2133802, 26-0612, 28.0002-0282.2, 29008-LF-PCS-MS, 30.392.00, 36CV024, 4807917, 50014995, 585461, 60225, 60712 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 283 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 686,60 ₴







