
Фільтр паливний Renault Megane 11-15/Scenic 1.6 dCi 11-16, MANN-FILTER WK 9049 Z
1 988,47 ₴
- Готово до відправки
- Код: WK 9049 Z
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Renault Megane 11-15/Scenic 1.6 dCi 11-16, MANN-FILTER WK 9049 Z. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 9049 Z
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 9049 Z (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — GRAN TOUR III универсал (KZ0/1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi (KZ00, KZ12) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| RENAULT — GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi (JZ00, JZ12) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| RENAULT — MEGANE CC (EZ0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi (EZ00) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| RENAULT — MEGANE III Наклонная задняя часть (BZ0_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi (BZ00, BZ12) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| RENAULT — MEGANE III купе (DZ0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi (DZ00) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| RENAULT — SCÉNIC III (JZ0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi (JZ00, JZ12) 130 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 9049 Z |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 16 40 087 37R, KL 485/19D, KL 485/19D, WG1426315, S 4147 NR, FFF-10185, 164008737R, H483WK, HDF669, KL 485/15D, 164004303R, KL 485/19D, FCS813 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 191 мм |
| Внутрішній діаметр | 98 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 988,47 ₴





