
Підшипник КПП Fiat/Renault (34x51x17.5), C570/JB0-JB3/JB9/JH3.0 (34x51x17.5), (F-91108), Schaeffler INA 712 1027 10
373,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: 712 1027 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП Fiat/Renault (34x51x17.5), C570/JB0-JB3/JB9/JH3.0 (34x51x17.5), (F-91108), Schaeffler INA 712 1027 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 1027 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 1027 10 (INA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 1027 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Кросс-номери | 002 981 39 12, 0029813912, 261 630 280 300, 261 630 280 310, 261 630 280 320, 261630280300, 261630280310, 261630280320, 46797666, 77 03 090 282, 77 03 090 323, 7703090282, 7703090323, A 002 981 39 12, A0029813912, F-91108, F-91108.RH, RNU12044S01 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 51 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0.080 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 51,00 |
| Номер виробника | F-91108 |
| Ширина [мм] | 17,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 373,82 ₴


