
Підшипник КПП Opel F17/R25/R28, (25x44.5x22.75), 5 ступ. мкпп, Schaeffler INA 712 0534 10
904,46 ₴
- В наявності
- Код: 712 0534 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП Opel F17/R25/R28, (25x44.5x22.75), 5 ступ. мкпп, Schaeffler INA 712 0534 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 0534 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 0534 10 (INA)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA G Наклонная задняя часть (F48_, F08_) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 65 л.с. | 1998–2000 |
| 1.2 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.4 90 л.с. | 2007–2009 |
| 1.4 16V 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 75 л.с. | 1998–2000 |
| 1.6 84 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 103 л.с. | 2002–2009 |
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 LPG 101 л.с. | 2002–2005 |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.7 TD 68 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 110 л.с. | 2003–2004 |
| 1.8 16V 116 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1998–2005 |
| 2.0 16V OPC 160 л.с. | 1999–2002 |
| 2.0 DI 82 л.с. | 1998–2005 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1999–2005 |
| 2.0 OPC 192 л.с. | 2002–2005 |
| 2.0 OPC 200 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2000–2005 |
| 2.2 DTI 117 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G универсал (F35_) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 65 л.с. | 1998–2000 |
| 1.2 16V 75 л.с. | 2000–2004 |
| 1.4 90 л.с. | 2007–2009 |
| 1.4 16V 90 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 75 л.с. | 1998–2000 |
| 1.6 84 л.с. | 2000–2004 |
| 1.6 103 л.с. | 2002–2009 |
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 CNG 97 л.с. | 2003–2004 |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–2004 |
| 1.7 TD 68 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 110 л.с. | 2003–2004 |
| OPEL — CORSA C (F08, F68) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 58 л.с. | 2000–2009 |
| 1.0 60 л.с. | 2003–2009 |
| 1.2 75 л.с. | 2000–2009 |
| 1.2 Twinport 80 л.с. | 2004–2009 |
| 1.3 CDTI 70 л.с. | 2003–2009 |
| 1.4 90 л.с. | 2000–2009 |
| 1.4 82 л.с. | 2002–2009 |
| 1.4 Twinport 90 л.с. | 2003–2009 |
| 1.6 84 л.с. | 2000–2009 |
| 1.6 92 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DI 65 л.с. | 2000–2009 |
| 1.7 DTI 75 л.с. | 2000–2009 |
| 1.8 125 л.с. | 2000–2009 |
| 1.8 107 л.с. | 2002–2009 |
| OPEL — CORSA C фургон (F08, W5L) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 80 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.2 16V 75 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTi 101 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.7 DI 16V 65 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 0534 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Кросс-номери | 7 08 448, 708448, 900.9.0060.76, 9009006076, 90342279, 90342479, 90342479, F-213070, F-213070.04.RB, F-213070.4 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 44.5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 22.75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0.110 кг |
| Одиниця паковання | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 44,50 |
| Ширина [мм] | 22,75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 904,46 ₴



