
Підшипник КПП Ford MMT6 (50x80x20.1) F-848031, Schaeffler INA 712 2343 10
1 443,53 ₴
- В наявності
- Код: 712 2343 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник КПП Ford MMT6 (50x80x20.1) F-848031, Schaeffler INA 712 2343 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 2343 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 2343 10 (INA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 2343 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Кросс-номери | 8C1R4220AA, 8C1R-4220-AA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0.378 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80,00 |
| Ширина [мм] | 20,10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 443,53 ₴



