
Підшипник КПП VW Passat 1.6 FSI 05-08 0AJ (17x35x18) F-235065.04, Schaeffler INA 712 1880 10
742,95 ₴
- В наявності
- Код: 712 1880 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП VW Passat 1.6 FSI 05-08 0AJ (17x35x18) F-235065.04, Schaeffler INA 712 1880 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 1880 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 1880 10 (INA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 1880 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Кросс-номери | 02U 311 122 B, 02U 311 122 G, 02U311122B, 02U311122G, F-235065.04 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0.082 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 35,00 |
| Ширина [мм] | 18,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 742,95 ₴



