
Підшипник КПП Ford (41x68x19) VXT-75, Schaeffler INA 712 1434 10
1 238,29 ₴
- В наявності
- Код: 712 1434 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник КПП Ford (41x68x19) VXT-75, Schaeffler INA 712 1434 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 1434 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 1434 10 (INA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 1434 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Кросс-номери | 1084846, 7195543, 957T4220AA, 957T-4220-AA, 977T4220AA, 977T-4220-AA, WG2071569 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 41 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0.266 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 68,00 |
| Ширина [мм] | 19,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 238,29 ₴




