
Підшипник КПП Audi/VW 0BH(38x55x18.2). F-554239.05, Schaeffler INA 712 2362 10
954,78 ₴
- В наявності
- Код: 712 2362 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник КПП Audi/VW 0BH(38x55x18.2). F-554239.05, Schaeffler INA 712 2362 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 2362 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 2362 10 (INA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 2362 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0BH 311 139 B, 0BH 311 139 D, 0BH311139B, 0BH311139D |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Ширина | 18.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0.199 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55,00 |
| Ширина [мм] | 18,20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 954,78 ₴


