
Підшипник КПП Ford (27.50x36.75x19.00), iB5, (F-223356), Schaeffler INA 712 0604 10
481,66 ₴
- В наявності
- Код: 712 0604 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП Ford (27.50x36.75x19.00), iB5, (F-223356)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 0604 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 98WT7A043AA, 98WT-7A043-AA, 98WT7B043AA, 98WT-7B043-AA, 98WZ7B043AA, 98WZ-7B043-AA, F 223356, F 223356-551, F-223356-0551.IR |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 27.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 34.5 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0.050 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 34,50 |
| Ширина [мм] | 19,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 481,66 ₴


