
Підшипник КПП VW Caddy/T4/T5 90- (38x43x25.2) (гольчастий), 02A/02B/02J/02R/02Z/0A4 (F-219528.1), Schaeffler INA 712 1106 10
230,47 ₴
- Готово до відправки
- Код: 712 1106 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП VW Caddy/T4/T5 90- (38x43x25.2) (гольчастий), 02A/02B/02J/02R/02Z/0A4 (F-219528.1), Schaeffler INA 712 1106 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 1106 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 1106 10 (INA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 1106 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Кросс-номери | 02A 311 213 C, 02A 311 213 C, 02A 311 213 F, 02A311213C, 02A311213C, 02A311213F, 712 1106 10, 900.9.1039.75, 9009103975, F-219528.01.K, F-219528.1 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 43 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 25.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0.028 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 43,00 |
| Номер виробника | F-219528.1 |
| Ширина [мм] | 25,20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230,47 ₴




