
Підшипник КПП VW (29.97x77.50x24.00), 02M/02N/02Q/02Y, (F-238637.02), Schaeffler INA 712 1503 10
2 847,83 ₴
- В наявності
- Код: 712 1503 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП VW (29.97x77.50x24.00), 02M/02N/02Q/02Y, (F-238637.02), Schaeffler INA 712 1503 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 1503 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 1503 10 (INA)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — ALHAMBRA (7V8, 7V9) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 131 л.с. | 2002–2008 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2007 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 2000–2010 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1996–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.8 V6 204 л.с. | 2000–2010 |
| 2.8 V6 4motion 204 л.с. | 2000–2010 |
| VW — SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2010 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2002–2010 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2010 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 2000–2010 |
| 2.0 115 л.с. | 1995–2010 |
| 2.0 LPG 115 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.8 V6 24V 204 л.с. | 2000–2010 |
| 2.8 V6 24V 4motion 204 л.с. | 2000–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 1503 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Кросс-номери | 02M 311 235, 02M 311 235, 02M 311 235, 02M 311 235, 02M 311 235 A, 02M 311 235 A, 02M 311 235 A, 02M 311 235 A, 02M311235, 02M311235, 02M311235, 02M311235, 02M311235A, 02M311235A, 02M311235A, 02M311235A, F-238637.02, F-238637.02.KL, F-238637.02.KL-AM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 29.97 мм |
| Зовнішній діаметр | 77.5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 24 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0.359 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 77,50 |
| Ширина [мм] | 24,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 847,83 ₴




