
Підшипник КПП VW T4 2.5TDI (42x48x27) (гольчастий) ) (F-219381), Schaeffler INA 712 0577 10
401,70 ₴
- В наявності
- Код: 712 0577 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП VW T4 2.5TDI (42x48x27) (гольчастий) ) (F-219381)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 0577 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 02F 311 265, 02F 311 265, 02F311265, 02F311265, F 219381, F-219381, WG2071477 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0.371 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 48,00 |
| Ширина [мм] | 27,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 401,70 ₴



