
Підшипник КПП (iB5) Ford (25x62x19), (800856C.H49A), Schaeffler INA 712 1515 10
1 372,75 ₴
- В наявності
- Код: 712 1515 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП (iB5) Ford (25x62x19), (800856C.H49A), Schaeffler INA 712 1515 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 1515 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 1515 10 (INA)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 Ti 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — MONDEO IV Turnier (BA7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 1515 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Кросс-номери | 1006443, 1051859, 712 1515 10, 800856, 800856 C H49A, 800856C, 800856C.H49A, 96WT 7065 AA, 96WT 7065 AB, F-800856, F-800856.03, F-800856.03.KL, F-800856.03.KL-H49A |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 372,75 ₴



