
Натяжник ременя генератора Honda Accord/Civic 2.0i 05-, Schaeffler INA 534 0316 10
2 488,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 534 0316 10
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Натяжник ременя генератора Honda Accord/Civic 2.0i 05-, Schaeffler INA 534 0316 10. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
534 0316 10
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
534 0316 10 (INA)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD EURO VIII седан (CU) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 156 л.с. | 2008–н.в. |
| HONDA — ACCORD VIII TOURER (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 156 л.с. | 2008–н.в. |
| HONDA — BALLADE VIII седан (FD, FA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 140 л.с. | 2005–2012 |
| 1.8 Flex 140 л.с. | 2006–н.в. |
| HONDA — CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| HONDA — CR-V III (RE) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i-VTEC (RE5, RE1) 150 л.с. | 2007–2012 |
| 2.0 i 4WD 150 л.с. | 2007–н.в. |
| HONDA — CR-V IV (RE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2012–н.в. |
| HONDA — CROSSROAD (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i-VTEC 140 л.с. | 2007–2010 |
| HONDA — EDIX (BE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 140 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 534 0316 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Кросс-номери | 03.81305, 03-1329TN, 03-40559-SX, 0-N2158, 128-04-403, 128403, 15-3512, 15-3512, 1570485, 31170RWK005, 31170-RWK-005, 31170RWK015, 31170-RWK-015, 31170RWK025, 31170RWK025, 31170RWK025, 31170-RWK-025, 31170-RWK-025, 31170-RWK-025, 31170RWK035 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Привід шківа натягувача | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30.5 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, Accord, CR-V, FR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вихідна потужність F [N] | 3000 |
| Діаметр [мм] | 70 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
| Продуктивність ролика натягу | гідравлічний |
| Ширина [мм] | 30,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 488,20 ₴




