
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi Pajero Sport 2.5D 3.0i 96- (315x18), Blue Print ADC443130
2 472,47 ₴
- В наявності
- Код: ADC443130
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi Pajero Sport 2.5D 3.0i 96- (315x18), Blue Print ADC443130. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC443130
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC443130 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — CHALLENGER II (KG_, KH_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DI-D 4WD 178 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 4WD 220 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADC443130 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 18716, 4615A097, 6020-1907V-SX, BR-5802-C, BS-5907, D6R190B, FR0769V, K011683, K211683, M1033V, M1033V, PRD6299, RN1634, RT 21593, RT 21593-GL, RT 21593-GL T3, RT 21593-GL T5, RT 21593-GL T6, RT 21593-GL T9, TS200232, 186465, 0 986 479 C32 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 84 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з моделлю | Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 140 |
| Вага (кг) | 7.65 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 94 |
| Мінімальна товщина [мм] | 16,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 315 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 84 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 18 |
| Кількість отворів у диску колеса | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 472,47 ₴






