
Втулка стабілізатора (переднього) Jeep Grand Cherokee 04-10 (d=35mm), Blue Print ADA108020
274,03 ₴
- В наявності
- Код: ADA108020
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Jeep Grand Cherokee 04-10 (d=35mm), Blue Print ADA108020. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA108020
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA108020 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.7 V8 4x4 223 л.с. | 1999–2005 |
| JEEP — GRAND CHEROKEE III (WH, WK) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 CRD 4x4 218 л.с. | 2005–2010 |
| 3.0 CRD 4x4 211 л.с. | 2006–2010 |
| 4.7 V8 4x4 223 л.с. | 2005–2010 |
| 4.7 V8 4x4 227 л.с. | 2007–2010 |
| 4.7 V8 4x4 303 л.с. | 2007–2010 |
| 5.7 V8 4x4 326 л.с. | 2005–2010 |
| 6.1 SRT8 4x4 426 л.с. | 2006–2010 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADA108020 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 05290637AA, 05290637AB, 1334A0242, 14 94 1014, 41014, 4238764, 50607, 52090155AF, 52090155AG, 52090155AH, 65-15829, 75-03583, 79-00932-SX, EMB7486, FI-SB-16515, GOJ9050, GOM-9050, K05290637AA, K05290637AB, K52090155AF, K52090155AG, RU-9050, WG2028133 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 79 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.161 кг |
| Довжина [мм] | 79 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 66 |
| Ширина [мм] | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274,03 ₴




