
Фільтр паливний Great Wall Steed/Wingle 2.0TDI 09-, Blue Print ADG02374
379,17 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADG02374
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Great Wall Steed/Wingle 2.0TDI 09-, Blue Print ADG02374. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG02374
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG02374 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| GREAT WALL — STEED 5 пикап (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| GREAT WALL — WINGLE 5 Пикап (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 4x4 143 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG02374 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1105103A-P00, 1105103-P00, 122-24020 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 64.5 мм |
| Сумісність з маркою | Great Wall |
| Сумісність з моделлю | Wingle 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.330 кг |
| Висота [мм] | 90 |
| Діаметр прокладки [мм] | 65 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр, що накручується |
| Зовнішній діаметр [мм] | 84 |
| Розмір внутрішньої різі | 3/4" - 16 UNF |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379,17 ₴





