
Диск гальмівний (задній) Hyundai I30 07-12/ix35 09-/Kia Cee'd 06-12/Sportage 08-15 (262x10), Blue Print ADG043132
1 204,05 ₴
- В наявності
- Код: ADG043132
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Hyundai I30 07-12/ix35 09-/Kia Cee'd 06-12/Sportage 08-15 (262x10), Blue Print ADG043132. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG043132
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG043132 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ELANTRA (FD) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2007–2011 |
| 1.4 109 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 116 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 122 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 126 л.с. | 2008–2011 |
| 1.6 CRDi 90 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2007–2011 |
| 2.0 143 л.с. | 2007–2011 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2007–2011 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2007–2011 |
| HYUNDAI — i30 CW (FD) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2007–2012 |
| 1.4 109 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 122 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 126 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 CRDi 90 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 143 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2008–2012 |
| HYUNDAI — i45 VI седан (YF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 163 л.с. | 2012–2014 |
| HYUNDAI — ix35 (LM, EL, ELH) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 166 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 154 л.с. | 2013–2015 |
| 1.6 135 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CRDi 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 GDi 166 л.с. | 2013–н.в. |
| KIA — CEE'D SW (ED) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 126 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 CRDi 115 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 90 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 CVVT 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 140 л.с. | 2007–н.в. |
| KIA — CEE'D Наклонная задняя часть (ED) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 126 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CRDi 115 115 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 90 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 CVVT 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 140 л.с. | 2007–н.в. |
| KIA — PRO CEE'D (ED) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 126 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CRDi 115 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG043132 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 142.1451, 17910, 19-1879, 19-1879MAX, 19-1879SPORT, 203527, 23-0928C, 24011003321-PCS-MS, 24011003321-PCS-MSP, 24011003321PR-PCS-MS, 24011003321PR-PCS-MSP, 24011003321PR-SET-MS, 24011003321PR-SET-MSP, 24011003321-SET-MS, 24011003321-SET-MSP, 25057z |
| Стан | Новий |
| Товщина | 61 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Sonata, I30, Pro Ceed, Ceed, Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 4.2 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 76 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 262 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина (мм) | 61 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 204,05 ₴





