
Колодки гальмівні (передні) Ford Focus/Mazda 3/5 03-, Blue Print ADM54282
1 234,60 ₴
- В наявності
- Код: ADM54282
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Ford Focus/Mazda 3/5 03-, Blue Print ADM54282. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADM54282
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADM54282 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FOCUS II (DA_) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 LPG 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CNG 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 LPG 145 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — FOCUS II Station Wagon (DA_) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 LPG 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 LPG 145 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2004–н.в. |
| MAZDA — 3 (BK) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2003–2009 |
| 1.6 DI Turbo 109 л.с. | 2004–2009 |
| 1.6 MZ-CD 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2003–2009 |
| 2.0 MZR-CD 143 л.с. | 2006–2009 |
| MAZDA — 3 (BL) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MZR 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 MZR CD 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 MZR CD 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 MZR 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 MZR DISI 151 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR CD 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR CD 185 л.с. | 2009–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BK) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 DI Turbo 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 MZR-CD 143 л.с. | 2006–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BL) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MZR 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 MZR CD 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 MZR CD 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 MZR 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 MZR DISI 151 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR CD 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR CD 185 л.с. | 2009–н.в. |
| MAZDA — 5 (CR19) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 116 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CD 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CD 143 л.с. | 2005–н.в. |
| MAZDA — 5 (CW) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CD 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 MZR 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 144 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADM54282 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 000 007B-SX, 025 237 2318, 025 237 2318/PD, 1 223 682, 1 321 517, 1 360 305, 1 508 074, 1 515 017, 1 519 528, 1 566 093, 1 695 810, 1 712 024, 1 753 844, 1 759 370, 1 809 256, 1 816 524, 1 820 037, 1 826 241, 1050113, 1080-3603, 1082 00, 1082 15 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.8 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, 3, C-Max, C30, C70, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.970 кг |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Довжина [мм] | 155 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з поршневим затискачем |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 18 |
| Ширина [мм] | 63 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 234,60 ₴






