
Фільтр повітряний Fiat Freemont 2.4 16V 11-, Blue Print ADA102246
472,37 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADA102246
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Fiat Freemont 2.4 16V 11-, Blue Print ADA102246. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA102246
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA102246 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DODGE — JC (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 136 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 173 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 175 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 ECO+ 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.7 185 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.7 FLEXFUEL 185 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.5 235 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 AWD 235 л.с. | 2008–н.в. |
| DODGE — JOURNEY VAN (JC) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 FlexFuel 185 л.с. | 2009–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADA102246 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 04891916AA, 04891916AA, 121-02042, 1512-4208, 20-00-024, 20024, 26-1280, 30.B58.00, 36DG010, 4891916AA, 4891916AA, 71-01892-SX, 8A0301, A10231, A53003, AR18.103, EAF814, F 026 400 518, FA-024S, K04891916AA, K04891916AA, LF-1968, LVFA1545, QFA0572 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 233 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Dodge |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.350 кг |
| Висота [мм] | 47 |
| Довжина [мм] | 233 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 214 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472,37 ₴




