
Фільтр повітряний Toyota Rav 4 II 2.0WTi 94-05, Blue Print ADT32267
303,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADT32267
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Rav 4 II 2.0WTi 94-05, Blue Print ADT32267. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT32267
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT32267 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — ALPHARD (ATH1_, MNH1_, ANH1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 159 л.с. | 2003–2008 |
| 2.4 4WD 159 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — ESTIMA (MCR3_, ACR3_, CLR3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 16V (ACR30) 156 л.с. | 2000–2006 |
| TOYOTA — RAV 4 II (CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 VVTi 4WD 150 л.с. | 2000–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT32267 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 987 429 163, 121-17057, 1500221, 1512-3104, 153071760419, 153071762526, 1713913, 17801-28010, 17801-28010-8E, 20-02-284, 20284, 2133744, 26-1005, 27268, 30-12 321 0025, 36TO039, 3725-LF-PCS-MS, 71-01611-SX, 8A0218, A1001, A1318, A140241, A2300, A63326 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 377 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4, Previa, Alphard |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.11 кг |
| Висота [мм] | 46 |
| Довжина [мм] | 377 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 136 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303,26 ₴




