
Фільтр повітряний VW Caddy IV/Golf VII/Passat/Skoda Rapid/Superb 1.2-1.4 TSI 15-, Blue Print ADV182274
322,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADV182274
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний VW Caddy IV/Golf VII/Passat/Skoda Rapid/Superb 1.2-1.4 TSI 15-, Blue Print ADV182274. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADV182274
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADV182274 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — IBIZA V (KJ1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2017–н.в. |
| SKODA — FABIA (NJ3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 | 2015–н.в. |
| SKODA — FABIA III универсал (NJ5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 | 2015–н.в. |
| SKODA — FABIA IV (PJ3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2021–н.в. |
| SKODA — KAMIQ (NW4) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2019–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA IV (NX3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2020–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA IV Combi (NX5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2020–н.в. |
| SKODA — SCALA (NW1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2019–н.в. |
| VW — CADDY IV универсал (SAB, SAJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
| VW — CADDY IV фургон (SAA, SAH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
| VW — GOLF SPORTSVAN (AM1, AN1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — GOLF VII Variant (BA5, BV5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — JETTA IV (162, 163) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 MPi 90 л.с. | 2015–2018 |
| VW — POLO (6R, 6C) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 | 2014–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — POLO седан (602, 604, 612, 614) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADV182274 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 04E 129 620 A, 04E 129 620 A, 04E 129 620 A, 04E 129 620 B, 04E 129 620 C, 103007, 1118610100, 116 063, 1512-4193, 18712, 18712, 21014-LF-PCS-MS, 26-2426, 4E 129 620 A, 4E 129 620 A, 4E 129 620 A, 4E 129 620 B, 4E 129 620 C, 50019010, 71-01940-SX |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 206 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Polo, Jetta, Fabia, Octavia, Golf, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.149 кг |
| Висота [мм] | 36 |
| Довжина [мм] | 206 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 192 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 322,98 ₴




