
Диск гальмівний (передній) Mitsubishi L200 04-/Pajero Sport 08- (294x28), Blue Print ADC443107
1 847,14 ₴
- В наявності
- Код: ADC443107
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Mitsubishi L200 04-/Pajero Sport 08- (294x28), Blue Print ADC443107. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC443107
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC443107 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — FULLBACK пикап (KT_) (US) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D | 2016–н.в. |
| 2.4 D 4x4 | 2016–н.в. |
| 2.4 D 4x4 (KT0T) 150 л.с. | 2016–н.в. |
| MITSUBISHI — CHALLENGER II (KG_, KH_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DI-D 178 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD 178 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 4WD 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.2 DI-D 4WD 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 V6 24V 208 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — L 200 (KB_T, KA_T) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DI-D 167 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 DiD (KA4T) 136 л.с. | 2005–2015 |
| 2.5 DI-D (KA4T) 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 136 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 167 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 178 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADC443107 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0990-1605, 102126, 142.1295, 1667868880, 1686723280, 17958, 19-1858, 19-1858SPORT, 203059, 23-1076C, 24011049201-PCS-MS, 24011049201-PCS-MSP, 24011049201-SET-MS, 24011049201-SET-MSP, 26MI020, 28437, 313059, 32-15 521 0028, 32-15 521 0028/PD, 4615A147 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 46 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport, Fullback |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 140 |
| Вага (кг) | 7.320 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 94 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 294 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 46 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 847,14 ₴







