
Циліндр гальмівний (задній) Nissan Almera 1.6 16V 06-, Blue Print ADN14484
671,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADN14484
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Циліндр гальмівний (задній) Nissan Almera 1.6 16V 06-, Blue Print ADN14484. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN14484
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN14484 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — ALMERA Classic (B10) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 107 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN14484 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 42040, 44100-95F0A, 5356, AJ2230, BWC-6532, C31307, W5356, ZD-1006 |
| Стан | Новий |
| Діаметр поршня | 15.87 мм |
| Призначення | Заднє праве колесо |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.182 кг |
| Діаметр поршня [мм] | 16 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 671,03 ₴





