
Фільтр повітряний BMW 5 (F10/F11)/ X1 (E84) 1.6-3.0 09-17, Blue Print ADB112207
600,46 ₴
- В наявності
- Код: ADB112207
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 5 (F10/F11)/ X1 (E84) 1.6-3.0 09-17, Blue Print ADB112207. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADB112207
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADB112207 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 170 л.с. | 2013–2016 |
| 520 i 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 520 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 5 Gran Turismo (F07) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 528 i 245 л.с. | 2013–2017 |
| BMW — 5 Touring (F11) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — X1 (E84) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 16 i 143 л.с. | 2013–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — Z4 (E89) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 i 156 л.с. | 2013–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 23 i 204 л.с. | 2009–н.в. |
| sDrive 28 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 30 i 258 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADB112207 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 08.14.046, 13 71 7 582 908, 1512-4211, 26-2374, 27125-LF-PCS-MS, 312 321 0026, 48526, 50014738, 501 915, 60494, 71-01501-SX, 8A0449, A0491, A141657, A63553, AFAU189, AP 028/5, B13MR0134, B2B050PR, BFA2433, BFA2433HD, C 27 125, DAF2787, DP1110.10.0339 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 271 мм |
| Ширина | 251 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.28 кг |
| Висота [мм] | 53 |
| Довжина [мм] | 271 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 251 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600,46 ₴




