
Втулка стабілізатора (заднього) Honda Civic 1.3 Hybrid 06- (d=12mm), Blue Print ADBP800451
127,68 ₴
- В наявності
- Код: ADBP800451
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (заднього) Honda Civic 1.3 Hybrid 06- (d=12mm), Blue Print ADBP800451. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADBP800451
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADBP800451 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — BALLADE VIII седан (FD, FA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 Hybrid 95 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADBP800451 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 035-00121, 179970, 31-14 715 0001, 33 10 7854, 52306-SNC-J01, 70510, WG2247840, 52306-SNC-J01, 179970, 31-14 715 0001 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 33 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.018 кг |
| Довжина [мм] | 33 |
| Сторона встановлення | зовнішній |
| Товщина (мм) | 30 |
| Ширина [мм] | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127,68 ₴



