
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 3.0 D-4D/4.7 32V 98-, Blue Print ADT32256
428,53 ₴
- В наявності
- Код: ADT32256
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 3.0 D-4D/4.7 32V 98-, Blue Print ADT32256. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT32256
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT32256 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — GX (_J12_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 470 238 л.с. | 2001–2009 |
| 470 271 л.с. | 2001–2009 |
| TOYOTA — LAND CRUISER (KDJ12_, GRJ12_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 (TRJ120, TRJ125) 163 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) 173 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) 166 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ150, KDJ125) 163 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 D-4D (KDJ120_) 204 л.с. | 2006–2009 |
| 3.0 D-4D (KZJ12) 125 л.с. | 2002–2010 |
| TOYOTA — LAND CRUISER 100 (UZJ100) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.7 (UZJ100) 238 л.с. | 2002–н.в. |
| 4.7 (UZJ100_) 235 л.с. | 1998–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER 150 (KDJ15_, GRJ15_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 163 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT32256 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-17041, 1512-3114, 1512-3116, 153071762532, 1667452080, 1713725, 17801-30040, 17801-30040, 17801-50040, 17801-50040, 184275, 20-02-251, 20251, 30-12 321 0022, 30-12 321 0029, 31007-LF-PCS-MS, 36TO030, 600 028, 71-01086-SX, 8A0182, A10066, A1323 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 309 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.540 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 309 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 428,53 ₴





