
Фільтр повітряний Nissan Patrol 2.8-4.2 TDiC 88-, Blue Print ADN12232
616,61 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADN12232
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Nissan Patrol 2.8-4.2 TDiC 88-, Blue Print ADN12232. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN12232
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN12232 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — PATROL GR II Wagon (Y61) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 TD 129 л.с. | 1997–2000 |
| 3.0 DTi 158 л.с. | 2000–н.в. |
| 3.0 DTi 160 л.с. | 2000–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN12232 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-13031, 1512-2804, 153071760635, 1638025380, 16546-VB300, 16546-VC10A, 18006-LF-PCS-MS, 20-01-193, 20193, 2441366, 26-0917, 26-1014, 36NI039, 71-01134-SX, 8A0307, A 8086, A1324, A140307, A2307, A2502, A63289, AFAM900, AM 454/3, C 18 006, CA10664 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Внутрішній діаметр | 92 мм |
| Висота | 147 мм |
| Зовнішній діаметр | 179 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.780 кг |
| Висота [мм] | 147 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 179 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 616,61 ₴





