
Втулка стабілізатора (заднього) Hyundai Santa Fe I 06-/Kia Sorento 09- (d=15mm), Blue Print ADG080514
186,33 ₴
- В наявності
- Код: ADG080514
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (заднього) Hyundai Santa Fe I 06-/Kia Sorento 09- (d=15mm), Blue Print ADG080514. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG080514
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG080514 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SANTA FE II (CM) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4x4 174 л.с. | 2010–2012 |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 4x4 | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4x4 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CRDi 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 155 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 155 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 CRDi GLS 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi GLS 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 174 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.7 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 4x4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 V6 GLS 189 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 V6 GLS 4x4 189 л.с. | 2006–н.в. |
| HYUNDAI — SANTA FÉ II Автофургон / спортивно-утилитарный автомобиль (C (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CRDi 197 л.с. | 2009–2013 |
| CRDi 4x4 197 л.с. | 2009–2013 |
| HYUNDAI — ix55 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 CRDi 4WD 239 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 V6 CRDi 4WD 250 л.с. | 2011–н.в. |
| KIA — SORENTO II (XM) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CRDi 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 CVVT 174 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 CVVT 4WD 174 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 GDI 192 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 GDI 4WD 192 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG080514 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 37-14 715 0000, 41561, 4239885, 507-07088, 52102809, 55513-2B200, 55513-2B200, 636 013, 70974, 72-3875, 79-00320-SX, 90 94 1561, A52-0486, D300339, EMB7355, F8-8123, J4270511, SS9753K, WG2039036, WG2254784, 517319, 555132B200, J70557H, 37-14 715 0000 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 44 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 44 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.060 кг |
| Довжина [мм] | 44 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 44 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 41 |
| Ширина [мм] | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186,33 ₴




