
Сайлентблок важеля (заднього/знизу/всередині) Hyundai Santa Fe 00-06, Blue Print ADBP800044
567,63 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADBP800044
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього/знизу/всередині) Hyundai Santa Fe 00-06, Blue Print ADBP800044. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADBP800044
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADBP800044 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SANTA FE I (SM) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 135 л.с. | 2001–2006 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2001–2006 |
| 2.0 CRDi 4x4 113 л.с. | 2001–2006 |
| 2.0 CRDi 4x4 125 л.с. | 2003–2006 |
| 2.4 16V 136 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 16V 146 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 16V 4x4 136 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 16V 4x4 146 л.с. | 2001–2006 |
| 2.7 V6 4x4 173 л.с. | 2001–2006 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADBP800044 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 170826, 33 10 6058, 37-10594, 55118-26000, 57-17523, 87-51028-SX, GM-6275, SCR-3111, WG2244865, 514916, J50544OEM, SCR-3111 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 64 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.523 кг |
| Внутрішній діаметр | 16 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Ширина [мм] | 64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 567,63 ₴





