
Диск гальмівний (задній) VW Caddy III 04-15 (255x10), Blue Print ADV184306
1 066,67 ₴
- В наявності
- Код: ADV184306
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) VW Caddy III 04-15 (255x10), Blue Print ADV184306. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADV184306
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADV184306 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2012 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2003–2012 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2012 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TDI quattro 136 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2012 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2013 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2013 |
| AUDI — A3 кабрио (8P7) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2011–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2008–2010 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2008–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2008–2009 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2008–2013 |
| VW — GOLF PLUS (5M1, 521) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| VW — JETTA I седан (1K2) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2006–2010 |
| 1.4 TSI 170 л.с. | 2006–2010 |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2007–2010 |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2008–2010 |
| 1.6 102 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2010 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2010 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.5 FSI 150 л.с. | 2006–2010 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADV184306 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 110 079, 115 523 0018, 115 523 0018/PD, 17520, 19-0839, 19-0839MAX, 19-0839SPORT, 1K0 615 601 AB, 1K0 615 601 AB, 1K0 615 601 AB, 1K0 615 601 AB, 1K0 615 601 K, 1K0 615 601 K, 1K0 615 601 K, 1K0 615 601 K, 204789, 23-0724C, 23240, 24011002771-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Товщина | 51 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Toledo, Jetta, A3, Octavia, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 3.52 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 255 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина (мм) | 51 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066,67 ₴





