
Фільтр повітряний Renault Trafic/Opel Vivaro 2.0/2.5dCi 02-, Blue Print ADN12242
501,63 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADN12242
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Trafic/Opel Vivaro 2.0/2.5dCi 02-, Blue Print ADN12242. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN12242
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN12242 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — PRIMASTAR Van (X83) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| dCi 115 114 л.с. | 2008–н.в. |
| dCi 120 114 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 140 135 л.с. | 2003–н.в. |
| dCi 150 145 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 90 90 л.с. | 2006–н.в. |
| NISSAN — PRIMASTAR фургон (X83) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| dCi 115 114 л.с. | 2008–н.в. |
| dCi 120 114 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 140 135 л.с. | 2003–н.в. |
| dCi 150 145 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 90 90 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO Combi (J7) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 DTI 135 л.с. | 2003–н.в. |
| OPEL — VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 DTi 135 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO фургон (F7) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 DTI 135 л.с. | 2003–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II Van (FL) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 115 (FL01, FL0U) 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 90 (FL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 135 (FL0D) 135 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 dCi 145 (FL0J) 146 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II c бортовой платформой/ходовая часть (EL) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 115 (EL0H) 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 90 (EL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 114 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 dCi 135 (EL0D) 135 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.5 dCi 145 (EL0J) 146 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II автобус (JL) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 115 (JL0H) 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 90 (JL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 115 114 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 dCi 135 (JL0D) 135 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 dCi 145 (JL0J) 146 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN12242 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 08 34 897, 091168237, 091168237, 093160660, 093160660, 093188943, 093188943, 093856649, 093856649, 095519049, 095519049, 121-13164, 1500052, 1512-4054, 153071760129, 16 54 644 07R, 16 54 645 56R, 1613720680, 16546-00Q2B, 16546-00Q2J, 16546-00Q3F |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 296 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.472 кг |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 296 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 280 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 501,63 ₴




