
Втулка стабілізатора (заднього) Mitsubishi Lancer VI/Outlander I 1.6L/2.0L 03- (d=14.6mm), Blue Print ADBP800201
141,17 ₴
- В наявності
- Код: ADBP800201
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (заднього) Mitsubishi Lancer VI/Outlander I 1.6L/2.0L 03- (d=14.6mm), Blue Print ADBP800201.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| MITSUBISHI | LANCER Kombi (CS_W) | 1.6 98 л.с. (2003-2008) | 2003–2008 |
| MITSUBISHI | LANCER Kombi (CS_W) | 2.0 135 л.с. (2003-2007) | 2003–2007 |
| MITSUBISHI | AIRTREK I (CU_W) | 2.4 4WD (CU5W) 162 л.с. (2003-2007) | 2003–2007 |
| MITSUBISHI | AIRTREK I (CU_W) | 2.0 (CU2W) 136 л.с. (2003-2006) | 2003–2006 |
| MITSUBISHI | AIRTREK I (CU_W) | 2.0 4WD 241 л.с. (2002-2006) | 2002–2006 |
| MITSUBISHI | AIRTREK I (CU_W) | 2.4 4WD (CU5W) 160 л.с. (2003-2006) | 2003–2006 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADBP800201 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 174315, 65-16986, 75-04798, 79-00214-SX, J4275016, MR554028, WG2246111, 174315, SBS-5502 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 36 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 28 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.028 кг |
| Довжина [мм] | 36 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 29 |
| Ширина [мм] | 28 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141,17 ₴





