
Колодки гальмівні (передні) Opel Agila/Suzuki Swift 05-, Blue Print ADK84236
1 084,45 ₴
- В наявності
- Код: ADK84236
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Opel Agila/Suzuki Swift 05-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADK84236 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 000 080B-SX, 025 239 7317, 025 239 7317/PD, 025 244 0317/PD, 025 244 0317/W, 093192962, 093196814, 1050204, 116199, 1170243, 1170900, 13046027742N-SET-MS, 13046027742N-SET-MSP, 19-1995, 208 363, 2134940, 22-0485-1, 22-0485-2, 225217, 2397302 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 117 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.6 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Note, Swift, Almera, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.180 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 117 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Ширина [мм] | 53 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 084,45 ₴







