
Втулка стабілізатора (переднього) Subaru Forester IV/XV 12-, Blue Print ADBP800520
225,72 ₴
- В наявності
- Код: ADBP800520
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Subaru Forester IV/XV 12-, Blue Print ADBP800520. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADBP800520
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADBP800520 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUBARU — FORESTER (SJ) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 AWD (SJ9) 171 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 D 147 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 X 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 XT 241 л.с. | 2013–н.в. |
| SUBARU — FORESTER (SK_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD (SK7) 156 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 Hybrid AWD (SKE) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 AWD (SK9) 185 л.с. | 2018–н.в. |
| SUBARU — LEVORG (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 AWD | 2015–н.в. |
| SUBARU — WRX седан (GJ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD (GK6, GK8) 268 л.с. | 2013–н.в. |
| STi 2.5 AWD 301 л.с. | 2014–н.в. |
| SUBARU — XV (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 D 147 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 i 150 л.с. | 2012–н.в. |
| SUBARU — XV (GT) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i AWD (GT3) 114 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 i AWD (GT7) 156 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 i AWD (GT7) 150 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADBP800520 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 183661, 20414SG000, 20414SG001, 33 10 9112, 535436, 79-00947-SX, 183661, 79-00947-SX |
| Стан | Новий |
| Довжина | 47 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Levorg, WRX |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина [мм] | 47 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 40 |
| Ширина [мм] | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225,72 ₴





