
Сайлентблок важеля (переднього/спереду/знизу) Honda Civic 11-, Blue Print ADBP800191
436,57 ₴
- В наявності
- Код: ADBP800191
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/спереду/знизу) Honda Civic 11-, Blue Print ADBP800191. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADBP800191
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADBP800191 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CIVIC IX (FK) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i-VTEC 99 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 i-DTEC 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 i-VTEC 141 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 i-DTEC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| HONDA — CIVIC IX Tourer (FK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i-DTEC 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 i-VTEC 141 л.с. | 2014–н.в. |
| HONDA — CIVIC IX седан (FB, FG) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (FB7, FB1) 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADBP800191 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 174157, 274227, 33 10 6038, 51391-TR0-305, 52565, BSK7886, BU0405, FSK7886, SCR-2092, SS9650, WG2246058 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 67 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.377 кг |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 67 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 63 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 436,57 ₴




