
Втулка стабілізатора (заднього) Nissan Qashqai 07- (d=17mm), Blue Print ADN18071
176,76 ₴
- В наявності
- Код: ADN18071
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (заднього) Nissan Qashqai 07- (d=17mm), Blue Print ADN18071. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN18071
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN18071 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — DUALIS (J10, JJ10) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 114 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 dCi Привод на все колеса 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi Привод на все колеса 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 141 л.с. | 2007–н.в. |
| NISSAN — QASHQAI +2 (JJ10E) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–2010 |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2008–2013 |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–2013 |
| 1.6 114 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 117 л.с. | 2010–2013 |
| 2.0 141 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 Повний 141 л.с. | 2008–2014 |
| NISSAN — QASHQAI II SUV (J11, J11_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (J11E) 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 ALL MODE 4x4-i (J11R) 144 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 DIG-T 116 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 131 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 131 л.с. | 2013–н.в. |
| RENAULT — KADJAR (HA_, HL_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 BLUE dCi 115 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.2 TCe 130 | 2015–н.в. |
| 1.5 dCi 110 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 130 4x4 | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN18071 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 035-00128, 10983, 2306117, 26023AP, 34068, 36-14 615 0000, 36523, 4234043, 4234043, 50193, 507-13203, 52082809, 54318, 54613JD17A, 54613-JD17A, 60829, 65-11322, 71574, 72-3050, 75-25970, 79-00250-SX, 819 0243 10, 82 93 4068, A38-0542, BU6322, EMB7358 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.060 кг |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| для оригінального номера | 54613-JD17A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176,76 ₴




