
Фільтр повітряний Mitsubishi Grandis 2.0 D 03-11, Blue Print ADC42251
288,29 ₴
- В наявності
- Код: ADC42251
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mitsubishi Grandis 2.0 D 03-11, Blue Print ADC42251. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC42251
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC42251 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — GRANDIS (NA_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI-D 136 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADC42251 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-12110, 1512-4338, 1714370, 20-05-530, 20530, 26023-LF-PCS-MS, 26-1407, 30.B07.00, 36MI022, 8A0162, A10177, A141421, A1416, A3026, A63115, AP 172/4, AR16.105, B25057PR, BFA2492, C 26 023, C059-15, CA10913, CAF101011P, DP1110.10.0622, E1307L |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з моделлю | Grandis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.440 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 257 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 206 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288,29 ₴





