
Диск гальмівний (передній) Hyundai Santa Fe 06-/Kia Sorento 09- (321x28), Blue Print ADG043122
2 553,83 ₴
- В наявності
- Код: ADG043122
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Hyundai Santa Fe 06-/Kia Sorento 09- (321x28), Blue Print ADG043122. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG043122
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG043122 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SANTA FE II (CM) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4x4 174 л.с. | 2010–2012 |
| 2.0 CRDi 4x4 | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 155 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 155 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 CRDi GLS 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi GLS 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 174 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.7 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 4x4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 V6 GLS 189 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 V6 GLS 4x4 189 л.с. | 2006–н.в. |
| HYUNDAI — SANTA FÉ II Автофургон / спортивно-утилитарный автомобиль (C (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CRDi 197 л.с. | 2009–2013 |
| CRDi 4x4 197 л.с. | 2009–2013 |
| HYUNDAI — ix55 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.8 V6 4WD 271 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.8 V6 4WD 260 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG043122 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0990-1350, 103090, 142.1294, 17834, 19-1812, 19-1812SPORT, 203450, 23-0900C, 24012801581-PCS-MS, 24012801581-PCS-MSP, 24012801581PR-PCS-MS, 24012801581PR-PCS-MSP, 24012801581-SET-MS, 24012801581-SET-MSP, 26HY056, 29350, 37-15 521 0033, 37-15 521 0033/PD |
| Стан | Новий |
| Товщина | 49 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, ix55 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 10.43 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 321 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 49 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| для оригінального номера | 51712-2B700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 553,83 ₴






