
Диск гальмівний (передній) Honda Civic VIII 06-/FR-V 05- (282x23), Blue Print ADH24383
1 717,92 ₴
- В наявності
- Код: ADH24383
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Honda Civic VIII 06-/FR-V 05- (282x23), Blue Print ADH24383. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADH24383
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADH24383 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD EURO VIII (CL) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (CL7) 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 i-CTDi 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 (CL9) 190 л.с. | 2003–н.в. |
| HONDA — ACCORD Mk VII купе (CG) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 16V 147 л.с. | 1998–2003 |
| 3.0 V6 24V (CG2) 200 л.с. | 1998–2003 |
| HONDA — BALLADE VIII седан (FD, FA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 140 л.с. | 2005–2012 |
| HONDA — CIVIC IX седан (FB, FG) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (FB7, FB1) 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2012–н.в. |
| HONDA — CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 83 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CTDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| Type R 201 л.с. | 2006–н.в. |
| HONDA — CIVIC X Наклонная задняя часть (FC_, FK_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 VTEC 126 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.0 VTEC (FK6) 129 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 VTEC (FK7) 182 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 i-DTEC (FK9) 120 л.с. | 2018–н.в. |
| HONDA — CIVIC X седан (FC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 VTEC (FC1) 182 л.с. | 2016–н.в. |
| HONDA — CR-V II (RD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2002–2006 |
| HONDA — CR-Z (ZF1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 Hybrid 121 л.с. | 2012–н.в. |
| HONDA — EDIX (BE) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.2 i CTDi 140 л.с. | 2005–н.в. |
| HONDA — STREAM (RN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 16V 125 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V 156 л.с. | 2001–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADH24383 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0990-8404, 102150, 15623, 15623C, 17386, 19-0925, 19-0925SPORT, 19-1324, 19-1324MAX, 19-1324SPORT, 202626, 23-0932C, 23-0958C, 24012301091-PCS-MS, 24012301091-PCS-MSP, 24012301091-SET-MS, 24012301091-SET-MSP, 24012301101PR-SET-MS, 24012301101PR-SET-MSP |
| Стан | Новий |
| Товщина | 47 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Stream, CR-V, FR-V, Accord, Civic, CR-Z |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 6.36 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 64 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 21 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 282 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 47 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 23 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 717,92 ₴







