
Диск гальмівний (передній) Nissan Almera 06-/Sunny 90-04 (257x22), Blue Print ADN143166
1 144,84 ₴
- В наявності
- Код: ADN143166
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Nissan Almera 06-/Sunny 90-04 (257x22), Blue Print ADN143166. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN143166
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN143166 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — ALMERA Classic (B10) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 107 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN143166 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 16063, 36-15 521 0014, 40206-4M402, 40206-4M404, 40206-95F0A, 40206-95F0B, 5010-0260, 60-00-015C, 60015C, 6020-2231VK-SX, 6074521, 61938AP, 92289503, BBD4942, BD-7101, BDC3775, BG2567, BN-1104, BR-6729-C, CBR179, CD6260V, DF7452, DI-015C, FR0149V |
| Стан | Новий |
| Товщина | 49 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Almera, Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 4.94 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина [мм] | 20 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 257 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 49 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Кількість отворів у диску колеса | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 144,84 ₴





